להיות הנדסאי

מידע המלצות והטבות!

חשמל מעניין אתכם?

יש לנו הצעה מחשמלת עבורכם: להיות החוליה המחברת בין החשמלאי לבין מהנדס החשמל בכל מה שקשור לתכנון , התקנה, פיקוח ואחזקה של חשמל. צרו עמנו קשר ותתחילו לזרום כבר כאן, כבר עכשיו!

"וכל המלחמות היום זה על חשמל", כתב יונתן גפן בשירו 'דון קישוט'. לא רק מלחמות הן על חשמל – החיים בכלל. בעולם טכנולוגי מתקדם יש דרישה מתמדת לפיתוח ציוד חשמלי אשר יוכל לשאת בעומסים הנדרשים. בסביבה עתירת חשמל, שבה כולנו חיים, יש דרישה מתמדת לכוח אדם מקצועי ומיומן שייתן מענה לצרכים. הנדסאי חשמל הוא אחד מאנשי המפתח בכל מה שקשור לחשמל.

יום יבוא ואתם תהיו מרושתים היטב. "אל תגידו יום ובוא הביאו את היום". יש לכם כאן ועכשיו הזמנה פתוחה להיחשף ולהתוודע אל הצעות לימוד של מקצוע נחשב ומשתלם, לקבלת פרטים נוספים צרו עימנו קשר באתר כעת!

מוסדות לימוד רבים מציעים לכם לימודים לקראת קבלת תואר הנדסאי חשמל. כבוגרי הלימודים במסלול זה עתיד להיות לכם תפקיד חשוב ומרכזי בשלבי תכנון, פיתוח, אחזקה ופיתוח של מערכות חשמל ואנרגיה. הלימודים משלבים ידע תיאורטי נדרש עם התנסות מעשית במעבדות ובשטח, לרכישת ניסיון מעשי.

השוק פתוח בפניכם:
בוגרי מגמת הלימודים לקבלת תואר הנדסאי חשמל צפויים להשתלב כבעלי תעודה בתחומים רבים במשק: תעשיות מתקדמות, חברת חשמל, חברות וארגונים במגזר הפרטי והציבורי, מפעלי אלקטרוניקה ועוד. להנדסאי קל יותר להתקדם ולהיהפך עם הזמן לקבלני חשמל.

מה לומדים לתואר:
הלימודים כוללים העשרה והכשרה במגוון תחומי בסיסיים בתחומי ההנדסה והחשמל ומה שמחבר בניהם: פיזיקה, מתמטיקה, שרטוט טכני, מערכות ספרתיות, מתמטיקה, אלקטרוניקה ספרתית ותקבילית, רשתות ומערכות של אנרגיה חשמלית, בקרים מתוכנתים, מכונות חשמל, מערכות דיגיטאליות ועוד.

מי שלא יכול מכל סיבה שהיא לגמוא מרתון – יכול להתחיל בחצי מרתון. על דרך ההשאלה – זה ההבדל בין מהנדס חשמל לבין הנדסאי חשמל. לאחר רכישת ניסיון בעבודה כהנדסאייכולים ההנדסאים להשלים לימודים לתואר מהנדסי חשמל בתוך שנתיים.

ממשק פשוט בדרך להרשמה:
הגלישה כאן מאפשרת לכם לקצר את הדרך לקראת מציאת מוסד הלימודים המתאים לכם ביותר. סקר שוק באמצעות ממשק החיפוש הקל והפשוט המוצע לכם כאן מאפשר לכם לקבל הצעות אל המחשב האישי שלכם – כאן ועכשיו, און ליין. אנשי המקצוע שלנו ערוכים לתת לכם תשובות לשאלותיכם בתהליך חיפוש המקום המתאים לכם.

בתוך שנתיים אתם יכולים לרכוש מקצוע שהביקוש לו רק גובר. השוק פתוח ומתפתח ואתם מוזמנים להיכנס אליו כהנדסאי חשמל. יש לנו מציעים מומחים ויש לנו הצעות מעשיות. מה שנותר לכם הוא רק להירשם באתר ו…. להצליח!